• -10,00 Kč

DĚTSKÉ PLENY BELLA HAPPY MINI, 3-6 KG, 78 KS BIG PACK

279,00 Kč
269,00 Kč Sleva 10,00 Kč
S DPH

Pleny Happy Mini jsou určeny pro miminka v prvních měsících života. Doporučují se pro děti o hmotnosti 3–6 kg.

Počet

Jelikož novorozenci a kojenci vyžadují zvláštní péči, byly nejmenší velikosti plen Happy vybaveny novým speciálním systémem Early Care System, který zaručuje měkkost, jemnost a ochranu před podrážděním. Díky unikátním vlastnostem plen Happy Mini, které odpovídají potřebám miminka, jsou tyto pleny jako nejjemnější prádlo.
Pokožka miminka je výjimečně citlivá a náchylná vůči podráždění, proto je v tomto období obzvláště důležité dostatečně časté přebalování. Jednorázové pleny Happy Mini mají indikátor vlhkosti – speciální proužek na přední části pleny, který změnou barvy informuje rodiče, že je potřeba plenu vyměnit.
Vlastnosti plen Happy Mini:
Indikátor vlhkosti – speciální proužek v přední části pleny, který změnou barvy signalizuje, že je nutné plenu vyměnit, aby bylo miminko stále v suchu a cítilo se pohodlně.Technologie Air Flow zaručuje plnou prodyšnost pleny, zajišťuje přístup čerstvého vzduchu k pokožce dítěte a tím ji chrání před opruzením a podrážděním.Speciální embosovaná netkaná textilie Premium Dry zajišťuje rychlé a účinné pohlcení obsahu pleny a poskytuje lepší pocit sucha.Super měkká vnější vrstva pleny Extra Soft Cover zaručuje pocit komfortu a jemnosti.Pružné volánky – udržují obsah pleny uvnitř a chrání před jeho vytečením.Suché zipy s možností opakovaného odepínání a zapínání – pružné a měkké, netlačí a zároveň zaručují správnou fixaci.

DC0903
10 ks